
A Lápi Pócok csapatának tagjai ma már a vakáció örömeiben úsznak, a meteorológiai nyár első hétvégéjén azonban még komoly megmérettetésen vettek részt.
Kodolányi-Bán Bendegúz, Matern Erik Bernát és Szebik Mátyás Kristóf 6/B osztályos tanulók, miután első helyezést értek el a Vértesi Natúrparki Vetélkedőn – delegálva magukat az Országos Natúrparki Döntőbe –, a Vasi-Hegyhát Natúrparkban, Oszkón mérték össze tudásukat a natúrparki csapatok versenyzőivel.
A feladatok izgalmasak és szórakoztatóak voltak, a táj pedig káprázatos!
Gratulálunk a Lápi Pócoknak az országos 3. helyezéshez, és köszönjük, hogy tovább öregbítették a Vértesi Natúrpark hírnevét!